Zavolat - RGC +420 777 800 001

Základové desky na klíč

Základové desky umíme od 2150 Kč/m2 bez DPH (2600 Kč/m2 s DPH) včetně dopravy. Na cenu desky má však vliv mnoho aspektů, jako např. hloubka a šířka základů, použitý beton, tloušťka betonové desky, složitost, terén svažitost/podloží, přístup těžké techniky a nákladních vozů atd.

Pro bližší informace čtěte dále:

Jak to u nás funguje?

Máte-li projekt, po domluvě nám ho zašlete a my Vám v během několika dnů zpracujeme nezávaznou kalkulaci ceny základové desky zcela ZDARMA! 

Pokud pro Vás bude tato nabídka dostatečně zajímavá, navrhneme osobní schůzku u Vás přímo na místě stavby. Na základě této schůzky překlopíme předběžnou kalkulaci na cenovou nabídku. Kdy budeme brát v potaz další související aspekty stavby, a to zejména terén, podloží,  přístupnost pro těžkou techniku a nadměrnou dopravu, vybavenost (voda, elektřina), atd. 

Druhou podstatnou částí této schůzky je osobní konzultace případných souvisejících prací, se kterými Vám můžeme pomoci:

V případě zájmu to závazně zapracujeme do nabídky. Po dohodě navrhneme možný datum realizace. 

Protože čas a naše zkušenosti z předchozích staveb je to nejcennější co máme, je tato osobní schůzka a následné zpracování kompletní závazné nabídky u Vás účtována dle aktuálního ceníku. Víme, že našim klientům se vždy násobně vrátí ať už námi v úspoře doporučeného efektivního řešení výše uvedených prací, vycházejícího z našich zkušeností, nebo kvalitě námi doporučených a odzkoušených výrobků a řešení. 

A nebojte, nejsme Ferda mravenec – co neumíme, to neděláme. Např. samotné napojení vody nebo složitější napojení odpadu necháváme na odbornících, které ale zařídíme, abyste měli co nejméně starostí. V případech geodetické zaměření nebo vrtané studny, spolupracujeme s osvědčenými firmami, za které se můžeme osobně zaručit.

A teď už jen stačí, abyste nám zavolali na +420 777 800 001 nebo napsali na info@bagruj.eu.