Zavolat - RGC +420 777 800 001

Bazény

Jsou v zásadě dva základní modely se kterými se setkáváme:

1. Klient už má vybraný bazén a chtěl by ho uložit

Častější varianta. Vyhloubíme jámu a provedeme přípravu dle požadavků výrobce, usadíme ručně či strojně za pomocí hydraulické ruky a provedeme obetonování dle doporučení výrobce. Na přání klienta můžeme provést další s tím související práce, jako např.: přívod vody, elektřiny, výkop a usazení technické šachty, finální úprava okolí bazénu – pochozí plochy atd. Zpravidla po provedení těchto prací přijede výrobce bazénu a osadí související technologie.

2. Klient chce celý bazén na klíč

Námi nejosvědčenější varianta je, že Vám dáme kontakt na námi ověřené dodavatele. S ním, vyřešíte pouze samotný vzhled a rozměry.

O vše ostatní už se postaráme za Vás.

Jak to u nás funguje?

Máte-li projekt/nákres, po domluvě nám ho zašlete a my Vám během několika dnů zpracujeme předběžnou nezávaznou kalkulaci ceny požadovaných prací (výkop, desku pod bazén, uložení bazénu, obbetonování a případně další práce) zcela ZDARMA! 

Pokud pro Vás bude tato nabídka dostatečně zajímavá, navrhneme osobní schůzku přímo u Vás na místě stavby. Na základě této schůzky překlopíme předběžnou kalkulaci na finální cenovou nabídku. Kdy budeme brát v potaz další související aspekty stavby, a to zejména terén, podloží,  přístupnost pro těžkou techniku a nadměrnou dopravu, vybavenost (voda, elektřina), atd. 

Druhou podstatnou částí této schůzky je osobní konzultace případných souvisejících prací, se kterými Vám můžeme pomoci:

V případě zájmu to závazně zapracujeme do nabídky. Po dohodě navrhneme možný datum realizace.

A teď už jen stačí, abyste nám zavolali na +420 777 800 001 nebo napsali na info@bagruj.eu.

Ukázky z realizací:

Útušice – Bazén na klíč vč. pochozích ploch

Tlučná – Bazén

Obetonování bazén